Anasayfa     Hakkımızda     Ürünlerimiz     Bilgi Formu     İletişim     E-mail

 ...: Hakkımızda :...

  İşletme 1983 yılında, iktisatçı olan Ali Rıza Boncuk tarafından polipropilen çuval pazarlamak için kurulmuştur. 1985 yılına kadar çuval pazarlaması yapılmış, sonra plastik hammadde ve plastik boyaların Konya'daki tüketim miktarlarının fizibilite çalışması yapılmaya başlanmış ve yavaş yavaş plastik hammaddesi ve katkı maddelerinin pazarlanmasına doğru bir kayma başlamıştır. 1987 yılında firmamız PETKİM'in resmi alıcısı haline gelerek plastik hammadesi pazarına giriş yapmıştır.

  Aynı yıl içerisinde CLARIANT'ın, eski adıyla SANDOZ PLASTICOLOR'ın Türkiye genelindeki ilk resmi bayiliği firmamız tarafından alınarak Konya baş bayisi haline gelinmiştir. Ayrıca 1994 yılında RENKPLAST Konya baş bayisi olan firmamız yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir. Halen Konya'daki müşterilimize plastik hammadde, katkı maddeleri, boya ve müşavirlik hizmetleri sunulmaktadır.

 

Her hakkı saklıdır. © 2006 Boncuk Plastik                                                                              Web Tasarım ; www.netyayingrubu.com